Тиждень української мови та літератури

В рамках Тижня української мови та літератури у нашій школі відбулося ряд заходів. Учні переглядали презентації про життєві шляхи українських класиків, брали участь у мовознавчому двобої «За Україну, за її мову», вікторині «Як ми говоримо. Мовознавча скарбничка», у конкурсі читців поезій Тараса Шевченка, сценічних діалогів за мотивами драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки та багато інших.

Цікавий урок укроїнської літератури у 7-Г класі провела Скоропад І.І. Це був творчий проект на тему: «І перш ніж мріяти про далекі чужі землі, відкрий для себе небо України»
Учні презентували збірки українських письменників, аудіофільм «Ми любимо свою країну», альбом малюнків  Тараса Шевченка, зачитували твори на теми: «В своїй хаті своя правда і сила і воля», «Добре там, де нас нема», декламували вірші, вислови видатних українських письменників про Батьківщину.
Урок був пізнавальним й веселим.