Тиждень української мови та літератури

В рамках Тижня української мови та літератури у нашій школі відбулося ряд заходів. Учні переглядали презентації про життєві шляхи українських класиків, брали участь у мовознавчому двобої “За Україну, за її мову”, вікторині “Як ми говоримо. Мовознавча скарбничка”, у конкурсі читців поезій Тараса Шевченка, сценічних діалогів за мотивами драми-феєрії “Лісова пісня” Лесі Українки та багато інших.

Цікавий урок укроїнської літератури у 7-Г класі провела Скоропад І.І. Це був творчий проект на тему: “І перш ніж мріяти про далекі чужі землі, відкрий для себе небо України”
Учні презентували збірки українських письменників, аудіофільм “Ми любимо свою країну”, альбом малюнків  Тараса Шевченка, зачитували твори на теми: “В своїй хаті своя правда і сила і воля”, “Добре там, де нас нема”, декламували вірші, вислови видатних українських письменників про Батьківщину.
Урок був пізнавальним й веселим.