Новини

До уваги батьків та учнів нашої школи! (Дистанційне навчання)

До уваги батьків та учнів нашої школи! Надсилаємо коди реєстрації для вивчення навчальних предметів на платформі Classroom під час карантину.

2020-03-31

До уваги батьків та учнів!!!!!

2020-03-13

Урок української мови на тему «Інтерв’ю в публіцистичному стилі з елементами медіаграмотності»

Урок української мови на тему «Інтерв’ю в публіцистичному стилі з елементами медіаграмотності» провела Михайлевська Наталія Теодорівна з учнями 8а класу. Учні взяли інформативне інтерв’ю у Катерини Катращук, психотерапевта, яка працює в неурядовій організації STEP-IN. Урок був цікавий та пізнавальний.

2020-03-06

1-Г клас Майстер-клас «Виготовлення весняної листівки для любих мам»

1-Г кл. Майстер-клас «Виготовлення весняноі листівки для любих мам»

Зустріч одинадцятикласників у смарт-бібліотеці з письменником Маркіяном Прохасько.

В смарт бібліотеці мікрорайону відбулась зустріч одинадцятикласників (класний керівник Дадак Р.О, вчитель географії Сорока А.І) з мандрівником по Антарктиді, письменником Маркіяном Прохасько.

2-д клас «Ми -дослідники»

2-д клас «Ми -дослідники»

1-Г кл. Ранкові зустрічі. Гра «Фантастична гіпотеза. Я став краплинкою»

1-Гкл. Ранкові зустрічі. Гра «Фантастична гіпотеза. Я став краплинкою»

2020-03-05

7 ПОРАД ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД НОВОЇ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

2020-02-28

СЗШ 92 бере участь у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

СЗШ 92 бере участь у проєкті» Вивчай та розрізняй :інфо-медійна грамотність «.Про впровадження проєкту у телепрограмі «Інформаційний день на 5» розповідає вчитель української мови та літератури Михайлевська Наталія Теодорівна.

2020-02-27

1(відбірковий ) етап Всеукраїнського конкурсу читання «Книгоманія»

19.02.20 у бібліотеці СЗШ 92 проведено 1(відбірковий ) етап Всеукраїнського конкурсу читання «Книгоманія». Мета конкурсу: популяризація культури читання серед дітей, виховання нового покоління успішних молодих людей з розвинутими комунікативними навичками, критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню. У конкурсі брали участь учні 6-7х класів. Діти розповідали про свої улюблені книги, презентували свої читацькі щоденники, грали ігри та фотографувалися біля ВЕЖІ ЗНАНЬ . Шановне журі у складі Галай Л.М., П‘єкної Т.І. та Старік Д.В. визначили переможців. Ними стали учні : 6-а Читати далі…