Новини

«Урок мужності» до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для учнів 10-их класів

Сьогодні, 22.02.2021 року у школі пройшов «Урок мужності» до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для учнів 10-их класів. Заняття провели курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного.

2021-03-01

Літературний калейдоскоп у 5-д класі (зарубіжна література)

23 лютого вчитель зарубіжної літератури, Тимощук Л.С. провела літературний калейдоскоп з учнями 5-д класу, по твору Є. Портера «Поліанна». — 29 лютого учні 7-Б класу захищали Літературний проект з зарубіжної літератури — учні 5-г класу були учасниками вікторини за творами М.Твена — Літературний калейдоскоп відбувася у 5-д класі. Учні вивчали твір ,,Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена — 7 -Б клас О.Грін «Пурпурові вітрила» (вчитель Тимощук Л.С)

Свято у 1-Д класі «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я»

З нагоди відзначення150-річниці з Дня народження славетної української письменниці, Лесі. Українки, учні 1-д класу під керівництвом вчителя Коструби Л.М провели свято «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я» з метою ознайомлення дітей з творчістю видатної українки. IMG_0650

2021-02-27

Тиждень «Книжка» у 1-г Класі

Насичений та цікавий тиждень «Книжка» у 1-г, вч. Дудик Л.П. Виготовлення книг власноруч, та їх презентація, вивчення нових термінів — елементів книг, екскурсія в шкільну бібліотеку, ознайомлення з правами та обов‘язками читачів, перегляд презентації про життя та творчість Лесі Українки , бесіда про книгу і т.д.

2021-02-26

Розповідь бібліотекаря Рибій І.М. для цчнів 3-А класу

Виступи в бібліотеці. Цікава розповідь бібліотекаря Рибій І.М.

Інтегроване заняття ,,Нескорена. Приклад для наслідування» у 3-А класі

У 3-А кл.(вчитель Ханас Л.І.) відбулося інтегроване заняття ,,Нескорена. Приклад для наслідування» з нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Діти поринули в чарівний поетичний світ поезії. Учні з цікавістю слухали про здібності поетеси: навчилася читати в 4 роки, вишивати — в 6 років, написала перший вірш -в 9 років, склала підручник для сестер в 19 років. Ця мужня українка була і є взірцем служіння рідному народові. Це актуальна тема сьогодення. Нехай же буде вічною і наша пам’ять про Лесю Читати далі…

Перше знайомство 1-д класу зі шкільною бібліотекою

В рамках проведення Тижня книги на початковій школі в учнів 1-д класу, вч. Коструба Л.М., відбулося перше знайомство зі шкільною бібліотекою. Екскурсію провела бібліотекар Рибій І.М. Учні ознайомилися з бібліотекою, правами та обов‘язками користувачів, переглянули книжкову виставку до Міжнародного дня рідної мови, грали гру «Відгадай казку» та виконали веселу руханку «У чарівному лісі». У дітей залишилися позитивні враження та бажання відвідувати бібліотеку в майбутньому.

2021-02-25

Літературно — музична композиція до 150 — річчя з дня народження Лесі Українки » Безсмертна Леся була і є навік жива!»

24.02.21 р. кл. керівник Скоропад І.І. разом із учнями 10 — А кл. провела літературно — музичну композицію до 150 — річчя з дня народження Лесі Українки » Безсмертна Леся була і є навік жива!» Розпочиналося свято прекрасними словами: Є люди, як свічки,- Згорають, відходять у небуття. Є люди, як зірки,- Горять, і світять все життя. Учні пригадали цікаві факти про життєвий шлях поетеси, декламували вірші, інсценізували уривок із «Лісової пісні» (знайомство Лукаша з Мавкою).

2021-02-24

Зустріч 1-х класів з інспектором з ЮП Шевченківського ВП ЛРУП

Сьогодні учні 1-их класів мали зустріч з інспектором з ЮП Шевченківського ВП ЛРУП у Л/о старшим лейтенантом поліції Терещук Наталією. З дітьми проведено бесіду, щодо безпечної поведінки на перерві, у класі, відносини між однокласниками, булінг у школі, а також яка небезпека підстерігає нас у телефонах «Смертельні ігри».

Мовознавчий турнір до Дня рідної мови між учнями 5-А класу

Мовознавчий турнір до Дня рідної мови між учнями 5-А класу

2021-02-23