Вчителі

День Рясного. Виступ 92 школи

2019-07-28

Збір коштів для Ірзи Юлії

2019-05-30

Свято Останнього дзвоника у СЗШ 92

Свято Останнього дзвоника у СЗШ 92

Пізнавальна екскурсія 5-В класу «Золота підкова»

5-В клас разом з класним керівником, Гайдук Лілею Богданівною, завершили цей успішний навчальний рік пізнавальною екскурсією «Золота підкова». Учні мали нагоду оцінити велич найпопулярніших збережених замків Львівщини. Діти з захопленням прослухали реальні історії про героїчне минуле, кохання і страждання мешканців та власників замків. Особливо заінтригувала легенда про привид замурованої Білої пані Підгорецького замку…

Екскурсія 3-Б класу по місту Львову

24 травня закінчився навчальний рік для учнів 3-Б класу разом з вчителем Шах І.М. екскурсією по місту Львову. Діти побували на площі Ринок- центральній площі міста та почули дивовижну історію про Львівську Ратушу. Піднялись на найвищу точку м.Львова– гору Високий Замок та оглянули місто з висоти пташиного лету. Побували у підземеллі Гарнізонного Храму святих апостолів Петра і Павла де доторкнулись до тайн підземного світу, який передає дух історичних подій і розповідає про містичне життя нашого міста. Духовне піднесення подарувала головна Читати далі…

Свято «Хай палає свіча…»

Жива Душа поетова Святая, Жива в святих твоїх речах І ми, читая, оживаєм, І чуєм Бога в небесахДо річниці перепоховання Великого Кобзаря, учні СЗШ 92 разом з педагогом- організатором Н.Я. Малашій та музичними керівниками Ж. В. Колтун, О. Є. Ритаровською та З.Б. Лимаренко підготували свято «Хай палає свіча…». Дякуємо усім за участь.

2019-05-23

Родинне свято на тему «Родина дана Богом» ( 6 -Б клас)

17.05 учні 6-б класу разом з класним керівником Процик Р.М. та муз.керівником Колтун Ж.В. підготували родинне свято на тему «Родина дана Богом». Метою цього виступу є виховувати любов і повагу до найближчих і найрідніших людей – батька й матері, бажання допомагати їм, вчити бути чемними, уважними, завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю. Формувати почуття обов‘язку перед батьками, довести всім присутнім на святі, що батьки і діти – це Одне ціле.  

2019-05-20

Свято матері (2-А клас)

Учні 2-А класу підготували свято для своїх матусь. Метою цього свята є виховання любові до мами, почуття вдячності, шанобливого ставлення, поваги та гордості за рідну матусю.

День Львова та День вишиванки, 8-А клас

Вдало поєднали два свята, День Львова та День вишиванки,учні 8-А класу СЗШ 92. Разом з класним керівником Ших І.М. та педагогом-організатором Галай Л.М. прийняли участь у квесті»Вартові середмістя». Цікаві історії та завдання, маса гарних вражень та позитивних емоцій….Цей день надовго залишиться у пам’яті наших учнів.

2019-05-17

Туристсько-краєзнавчі змагання в Стрийському парку (8-в, 10-б)

Учні школиі 10 б та 8 в класів з керівником команди Сорокою А.І. брали участь та вибороли 2 місце в Шевченківському районі в туристсько-краєзнавчих змаганнях в Стрийському парку. Капітан команди Гаргаш Анатолій успішно пройшов конкурс капітанів, команда відшукала всі точки та виконала краєзнавчі завдання.