Заходи

#Шевченко_єднає
У бібліотеці СЗШ 92 м.Львова організовано книжкову виставку до Дня народження Тараса Шевченка ” Беру “Кобзар” у руки знову, немов святий щоденний хліб” та проведено Шевченківські читання серед учнів 6-х класів.
До шкільної бібліотеки СЗШ 92 м.
Львова завітали учні 1-в класу, вчитель Сава М.Я.
Діти ознайомилися з правилами бібліотеки, розгадували загадки, грали гру “Відгадай казку за одним словом”, слухали веселу пісеньку про книжку.
   
Акція “Читаємо українською”. У СЗШ 92 м.Львова організували збір українських книжок 📚та шкільного приладдя 📒🖊🖍🖌 для деокупованих областей України. Кількість зібраних книг, 320 прим., свідчить, що МИ ЄДИНІ🇺🇦 Дякуємо всім небайдужим, добрим і щирим людям, які долучилися до акції ❤️❤️❤️
   
У світ фантазії своєї книги “Скарбничка історій ” запросив учнів 6 -г класу письменник п.Володимир Аренєв.Цікава зустріч відбулася 03.02 2023 р. в SMART -бібліотеці .
   
Всесвітній день читання вголос у СЗШ 92 м.Львова.
Читання захоплює, переміщує у просторі і часі, дає змогу слухати і спілкуватися, сміятися і сумувати, подорожувати та еспериментувати.
Разом з нашими активними читачами, учнями 3-г класу, читали вголос оповідання Василя Сухомлинського “Дуб під вікном” та “П’ять дубів”, а також за допомогою чарівних скелець переглядали малюнки у книзі Айни Бестард “Що ховається у лісі”.
   
#Сковородинські_читання
«Григорій Сковорода – перший український байкар». Бібліотекар І.Рибій провела урок до 300-ліття від дня народження Григорія Сковороди у 5-Д класі СЗШ 92 м. Львова.
Учні прослухали та обговорили байки автора зі збірки “Харківські байки”, грали гру “Впізнай тварину”, шукали афоризми Сковороди у хмаринках слів.
   
#Сковородинські_читання
«І словом, і розумом, і життям своїм мудрець…» Бібліотекарі спільно з вчителем історії Р. Дадак провели урок до 300-ліття від дня народження Григорія Савича Сковороди в 11-Б класі СЗШ 92 м. Львова.
Учні дізналися цікаві факти з життя філософа, переглянули фільм «Невигадані історії. Григорій Сковорода», виконували завдання за QR- кодом.
   
До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
День бібліотворчості з учнями 6-го класу. Майстер-клас з виготовлення паперових квітів.
В процесі роботи в дітей виникла ідея створити з синьо-жовтих квіточок державні символи України.
   
До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Бесіда “Щира розмова про рідну мову” у бібліотеці СЗШ 92 м. Львова з учнями 2х класів (вчитель ГПД Строцяк В.В.) та 4-в класу (вчитель ГПД Галай Л.М.).
Діти відгадували загадки, складали прислів’я, дивилися мультфільм “Чарівник книг”, грали гру “Карета”.
Весело та цікаво провели час.
   
До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Бібліотекарі СЗШ 92 м. Львова провели літературну гру «З історії української писемності» з учнями 3х класів( вихователь ГПД І. Злонкевич).
Діти відгадували казки, складали прислів‘я з окремих слів, дізналися про процес створення книги, та про професії людей, задіяних у написанні та виданні книги.
   
До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек « В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» у бібліотеці СЗШ 92 м. Львова проведено бесіду з учнями 1-х класів «Мова- духовний скарб нації».
Діти розказували вірші та казки , демонстрували свої малюнки про Україну, співали « Ой у лузі червона калина» та «Боже великий, єдиний». Бібліотекар Н. Балабух провела гру «Відгадай казку» та руханку «Виглядаємо сонечко».
Дякуємо вихователю ГПД І. Булачек за співпрацю.
   
Книги – морська глибина…
Зустріч учнів 4-Б класу із мегапопулярним дитячим письменником Сашком Дерманським та героями його книжок. Було весело і цікаво.
   
Фантастична осіння зустріч із представницею Видавництво Старого Лева , @Olena Shchepil у SMART-бібліотека💫
Цікава історія про Старого Лева, сучасних українських письменників та створення львівського Левчика🦁 власноруч🙌 дуже сподобалась юним читачам 4-в класу😉
Очікуємо з нетерпінням наступної зустрічі!🙂
    21.09.2022 р. У СЗШ 92 у 2- А класі, відбулася цікава зустріч з майстром казок ,автором серії книжок для дітей, Олександром Зімбою. Сюжет кожної з книг, побудований на повчальних пригодах героїв, які вчать добру, гуманізму і турботу про власне здоров’я… Письменник ,також розповідав захоплюючі історії з власного життя. Було весело й позитивно…)))))