Виховна робота

«Година коду»

В рамках тижня інформатики в 9-х класах вч. Случак А.В та Онищук Т.С.  було проведено «Годину коду», яка дає можливість учням відчути себе програмістами. Лише за 1 годину, в ігровій формі за зрозумілими інструкціями учні вчилися писати код, зразу ж бачили результат своєї роботи. «Година коду» розвиває логіку, навички розв’язування задач та творчий підхід до їх розв’язання.  

2019-12-13

Скайп-міст «Загальна Декларація прав людини»

Сьогодні між учнями 9-г класу нашої школи та учнями ліцею #38 відбувся скайп-міст, на тему «Загальна Декларація прав людини», приурочений 71 річниці прийняття Міжнародної Декларації прав людини. Діти ознайомилися з історією Декларації та її змістом. Вчитель правознавства Кравчук О.О. вміло налаштувала своїх вихованців на активну роботу та позитивний результат. Дякуємо учням ліцею #38 за плідну співпрацю і чекаємо на нові зустрічі.

2019-12-10

Урочиста Академія «Вірні Христові», присвячена 30-річчю виходу УГКЦ з підпілля.

03.12.2019 року в нашій школі пройшла Урочиста Академія «Вірні Христові», присвячена 30-річчю виходу УГКЦ з підпілля. На заході були присутні Всечесні отці, Преподобні сестри, директори, заступники з виховної роботи та вчителі християнської етики. Почесним гостем на святі був Преосвщенніший Владика Володимир. Назвичайно цікавими та пізнавальними були доповіді наукових працівників Інституту історії церкви, отця- доктора Романа Гаранджі та кандидада істричних наук, отця Тараса Бублика. Життя нашої церкви в підпіллі, коли свобода віросповідання і молитва була заборонена законом, подає нам безлія прикладів Читати далі…

2019-12-09

Українська хустка — оберіг жіночої долі. Флешмоб у 1 А класі.

Українська хустка — оберіг жіночої долі. Флешмоб у 1 А класі.

Майстер-клас для учнів 10 Б класу на тему «Language is context for preparation»

У п’ятницю 6 грудня представники видавництва Oxford University Press Iryna Koshulinska, Вікторія Поровська та вч.анг.мови Підвірна Наталія провели майстер-клас для учнів 10 Б класу на тему «Language is context for preparation» Форма проведення тренінгу була оригінальною і насиченною. Учні ознайомилися із онлайн продуктом «Oxford Exam Trainer», який мотивує до самостійного навчання і високої результативності.

Лексичні ігри на уроках англійської мови у 2-х класах

Навчальні ігри у початкових класах активізують словниковий запас, добре тренують пам’ять та сприяють розвитку уваги молодших школярів. Лексичні ігри на уроках англійської мови у 2-х класах за темою: «У моєму класі», проведені вч. Овакімян Я.А., поєднали процес навчання з відмінним настроєм.

2019-12-07

«Каретний двір»

Цікаве Рясне 19 листопада 2019р. учні 3-Д класу (вч. Бацьонга Л. І., Женчук А. І.) здійснили свою мрію — відвідали «Каретний двір». Для чого коням підкови? Чому зуби у коней ростуть протягом усього життя? Як правильно підійти до коня? Як його годувати? Про це та ще багато цікавого про коней дізнались діти під час екскурсії. А завершилась екскурсія катанням на конях та фотографуванням на пам’ять.

2019-11-20

Онлайн олімпіада з української мови «Всеосвіта»

Учні 4 — Б класу успішно пройшли онлай олімпіаду з української мови «Всеосвіта » осінь 2019 — 2020 н.р. класний керівник Шах І.М.

2019-11-16

Театралізований урок на тему ,,Казка-вигадка»

08.11.2019 учні 1-А класу разом з класним керівником Миць І.М., провели у SMART-бібліотеці театралізований урок на тему ,,Казка-вигадка». Діти дізналися: ☝️ як виник театр ☝️про перших акторів театру ☝️правела поведінки у театрі ☝️Але найголовніше, діти самі долучились до створення справжньої театралізованої вистави. -Колобок 🙂🐰🐻🦊 -Рукавичка🧤🐸🐁🐰🐻🐕 Це було круто!!!

2019-11-11

Мультимедійний урок у смартбібліотеці на тему ,,Пошуки монстриків у наших зубчиках» урок-гра за участю стоматологів.

Мультимедійний урок у смартбібліотеці на тему ,,Пошуки монстриків у наших зубчиках» урок-гра за участю стоматологів. Діти дізналися, що таке корисна їжа🍌🍎🥦, як правельно обрати зубну щітку. А також як правельно чистити зуби🦷🦷🦷