Залучення батьків до ОП

Допомога батьківського активу у волонтерській місії у Військовий медичний госпіталь.

Збори-читання за круглим столом на патріотичну тематику із обговоренням вислову відомого українського політв’язня Левка Лукяненка. “Координація зусиль кожного українця проти дій агресора”

Солодкий майстер-клас “Наші пряники Різдвяні”, який провела мама учня Галія Віталіка.

Поїздка учнів 4- д класу разом з батьками у Ведмежий притулок

Екскурсія в Зарваницю разом з батьками 9-г, Кл.кер.Крупка С.З.

6-а клас разом з батьківським активом на пізнавальній екскурсії в парку “Уру ру”

4Д клас з батьками на екскурсії до молочної ферми “Мукко.”

Екскурсія на хлібокомбінат ‘Еко-татко” 5-б клас разом з батьками.

3-Д : урок- екскурсія у smart-бібліотеку у супроводі батьків

Залучення батьків 8-В класу до активної участі у житті школи та позашкільної діяльності (звіт ініціативної групи батьків, допомога батьків в організації екскурсій).

6-д клас екскурсія в Жовкву, Крехівський монастир. Подорожуємо разом з батьками

Поїздка учні 2-г клас разом з батьківською ініціативною гркпою в резиденцію Святого Миколая у Древній град с. Гамаліївка.

Трускавець. Арт майстерня для батьків 1 -г класу «Інший світ»

Мама учня 4-бкласу, Мазалова Галина, провнла майстер- клас по розпису дерев’яних писанок.

Магиревич Орест- батько учня 4-б класу, провів майстер-клас із випікання піци