Залучення батьків до ОП

🚒В рамках проєкту #proпрофесії До 3-Б класу (кл. керівник Шах І.М.) нашої школи завітала Працьовита Анастасія, яка працює в Оперативно-диспетчерській службі Головного управління ДСНС України у Львівській області. 🧯📞Вона розповіла учням про свою важливу роботу та навчила, як правильно поводитися під час надзвичайних ситуацій.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. «Ким ви працюєте?» – це чи найперше запитання, яке ставлять під час знайомства будь якій дорослій людині. «Ким працюють твої мама й тато?» – цікавляться навіть діти. Мрія й реальність – як їх поєднати? Як не помилитись у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці? Саме тому, сьогодні, 20.04, в рамках проєкту #proпрофесіївідбулася зустріч дев’ятикласників з батьками, представниками різних професій. Гарно і доступно розповіли про професію медика Козьол Ігор Васильович та Дмитрів Тетяна Володимирівна. Македонська Ярина Василівна та Варська Ольга Миронівна розповіли про важливість професії бухгалтера та банкіра. Фітнес -тренер Дітківська Анна Вікторівна розповіла про важливість спорту та правильного харчування.

Щиро вдячні Вам, дорогі наші батьки!

В рамках проєкту #proпрофесії до наших учнів завітала мама учня 3-а класу, інспектор сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції # 1, капітан поліції Терещук Наталія, яка ознайомила учнів зі структурою та організацією діяльності поліції, розповіла щодо кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх та їх батьків. Діти з цікавістю слухали і підготували багато запитань.

В рамках проєкту #proпрофесії батьки наших випускників провели зустріч з учнями 11-х класів щодо вибору майбутньої професії, яка відбулася у Smart-бібліотеці.Із порадами виступили: Власниця салону краси «Beauty Club” та медично-естетичний косметолог- Уйгелій Ірина (мама учня 11-А класу); приватний нотаріус – Матвєєва Юлія (мама учня 11-б класу) , інженер з технічної підтримки прграмного забезпечення компанії “Емерсон”- Янишин Олександр (батько учниці 11-а класу), та учитель Дорош Мирослава ()мама учениці 11-а класу)!Усі зробили висновок, як писав Г.Сковорода про «сродну працю» -працю за покликанням.

Мама учня 4-б класу, Мазалова Галина, провела майстер – клас по виготовленню оберегу “Птах щастя” в рамках  проєкту #proпрофесії.

Напередодні свята Стрітення Господнього учні 3-В класу разом з майстринею Наталією Денькович декорували стрітенські свічки, які передали ВПО, що проживають у нашому мікрорайоні!

Спільна висадка рослин дітей з батьками у 1-Г класі.

Акція “Читаємо українською”. У СЗШ 92 м.Львова організували збір українських книжок 📚та шкільного приладдя 📒🖊🖍🖌 для деокупованих областей України. Кількість зібраних книг, 320 прим., свідчить, що МИ ЄДИНІ🇺🇦 Дякуємо всім небайдужим, добрим і щирим людям, які долучилися до акції ❤️❤️❤️

Наша шкільна родина приєдналась до допомоги кінному клубу ” Еверест”. Учні, батьки та вчителі отримали море позитивних вражень.😊😊😊

Допомога батьківського активу у волонтерській місії у Військовий медичний госпіталь.

Збори-читання за круглим столом на патріотичну тематику із обговоренням вислову відомого українського політв’язня Левка Лукяненка. “Координація зусиль кожного українця проти дій агресора”

Солодкий майстер-клас “Наші пряники Різдвяні”, який провела мама учня Галія Віталіка.

Поїздка учнів 4- д класу разом з батьками у Ведмежий притулок

Екскурсія в Зарваницю разом з батьками 9-г, Кл.кер.Крупка С.З.

6-а клас разом з батьківським активом на пізнавальній екскурсії в парку “Уру ру”

4Д клас з батьками на екскурсії до молочної ферми “Мукко.”

Екскурсія на хлібокомбінат ‘Еко-татко” 5-б клас разом з батьками.

3-Д : урок- екскурсія у smart-бібліотеку у супроводі батьків

Залучення батьків 8-В класу до активної участі у житті школи та позашкільної діяльності (звіт ініціативної групи батьків, допомога батьків в організації екскурсій).

6-д клас екскурсія в Жовкву, Крехівський монастир. Подорожуємо разом з батьками

Поїздка учні 2-г клас разом з батьківською ініціативною гркпою в резиденцію Святого Миколая у Древній град с. Гамаліївка.

Трускавець. Арт майстерня для батьків 1 -г класу «Інший світ»

Мама учня 4-бкласу, Мазалова Галина, провнла майстер- клас по розпису дерев’яних писанок.

Магиревич Орест- батько учня 4-б класу, провів майстер-клас із випікання піци