Про середню загальноосвітню школу № 92, м. Львів

Мова навчання – українська.

Контингент учнів:

У школі навчається 1383 учнів.

З них 1-4 класів – 559 учні, 5-9 класів – 699 учні, 10-11 класів – 125 учні.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес в основній школі 92 (Львів, вул. Шевченка, 390):

• 5-А, 7-А, 8-A, 9-А класи – з поглибленим вивченням англійської мови;

• 8 – 9 класи – з вивченням двох іноземних мов (англійської та польської);

Умови доступності для навчання осіб з ООП

У 2021-2022 н.р. у школі функціонують 2-а інклюзивні класи: 2-Г, 5-Д, у яких навчається троє дітей з ООП та працюють два асистенти вчителя.

Навчання дітей здійснюється  відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей.

Учням надаються психолого – педагогічні та корекційно – розвиткові  послуги ( у навчальному закладі працюють соціальний педагог та практичний психолог).

Створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, а саме:

• будівлі закладу, де перебувають вихованці, об’єднані зручними переходами та широкими коридорами;

• східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;

• виконано капітальний ремонт туалетів;

• виконано поточний ремонт класних кімнат;

• розмір вхідних дверей дозволяє перемістити маломобільну людину до приміщення школи.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі.

Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп.

У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Реквізити для перерахування спонсорської допомоги:

СЗШ № 92 м.Львова 79069, м. Львів, вул. Шевченка, 390

ЄДРПОУ 22350367; МФО 820172