Анкетування ДСЯО України

Адміністрація школи провела дослідження оцінки якості викладання, яке включало: анкетування учнів та батьків, спостереження за уроками. Це дослідження було направлене на отримання рекомендацій щодо вдосконалення діяльності вчителів-предметників, отримати зворотній зв’язок, який у подальшому дозволить підвищити якість освітнього процесу.

Анкетування оцінювання якості викладання у школі серед батьків

Анкетування оцінювання якості викладання у школі серед учнів

Адміністрацією школи проведено дослідження оцінки якості викладання для напрацювання рекомендацій щодо вдосконалення діяльності вчителів – предметників.

Анкетування оцінювання якості викладання у школі серед батьків.

Анкетування оцінювання якості викладання у школі серед учнів.

Адміністрацією школи проведено анкетування серед батьків, яке дозволяє зрозуміти рівень задоволення освітнім процесом і комунікацією у закладі освіти. Важливо зрозуміти рівень очікувань батьків від закладу освіти і отримати зворотній зв’язок, який у подальшому дозволить підвищити якість освітнього процесу та підвищить ефективність комунікаційних зв’язків.

Анкетування серед батьків про якість освіти і комунікації в освітньому закладі

Пропозиції щодо покращення освітнього процесу та комунікації

Державна служба якості освіти України проводить дослідження у закладах освіти з метою оцінювання якості освітніх і управлінських процесів та вироблення рекомендацій щодо вдосконалення діяльності закладу освіти.
Опитування має анонімний характер і отримані дані використані лише в узагальненому вигляді.
В опитуванні взяли участь:
45 вчителів
156 учнів (9-11класів)