Для учнів

Індивідуальна проектна робота на уроці англійської мови у 2-х класах

Індивідуальна проектна робота на уроці англійської мови у 2-х класах за темою:»У моє портфоліо. Мої уподобання». Учні працювали творчо та практикували мовленнєві навички за темою. Вч. Овакімян Я.А.

2019-10-20

«Козацькі забави» серед учнів 4-х класів. Захід присвячений Дню захисника України.

16 жовтня, традиційно у нашій школі відбулися «Козацькі забави» серед учнів 4-х класів. Захід присвячений Дню захисника України. Свої команди прийшли підтримати однокласники та батьки. Усі присутні отримали гарний настрій та позитивні враження від змагань. Переможцями стали учні 4-д та 4-в класу. Дякуємо всім за участь та підтримку. Свято вдалося на славу!!!

2019-10-18

Поїздка у ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК у с.Домажир.

17.10.19р. учні 3-Д класу СЗШ№92 разом з класним керівником Бацьонгою Л.І., асистентом вчителя Стегніцькою Н. Я. та батьками відвідали ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК у с.Домажир. Діти дізнались. що притулок став домівкою для 12 бурих ведмедів, яких було врятовано Організацією «Чотири лапи» з неприйнятних умов утримання. Деякі ведмеді використовувались для цькування собаками, деякі утримувались у цирках або біля ресторанів. Всі вони жили у маленьких клітках, приносили прибутки своїм власникам та втрачали здоров’я. Тепер у них спокійне життя завдяки професійній опіці доглядальників за тваринами. Читати далі…

Виховний захід-реквієм присвячений українському воїнству!

Бог і Україна-гасло наших днів, Церква і родина-кличе наших батьків, Де б ти не вродився,Що б ти не створив,майна доробився,титул заслужив!!! Знай:Україна -твоя мати і для неї працювати ,тебе Бог створив!!!!🇺🇦 День захисника України-свято,що відзначається в Україні 14 жовтня,у день святої Покрови Пресвятої Богородиці.З метою вшанування мужності та героїзму захисників України у СЗШ #92 учні 8А класу та кл.кер Підвірна Наталія Володимирівна провели виховний захід-реквієм присвячений українському воїнству!На свято були запрошені воїни АТО(серед яких захисники донецького аеропорту,учасник «Ігор Нескоренних» та Читати далі…

2019-10-17

Осінній вернісаж-2019

Сьогодні у нашій школі традиційно відбувся Осінній вернісаж-2019. Не зважаючи на дощову погоду, галерея замаїлася в яскраві кольори з композицій, які підготували наші учні разом із батьками. Цього року особливо відзначилися креативністю 5-ті класи🍁 Щиро дякуємо усім учням, батькам та класним керівникам, за чудове свято осені у нашій школі.  

2019-10-03

Концерт до Міжнародного дня музики присвячений пісням І.Білозіра

Концерт до Міжнародного дня музики присвячений пісням І.Білозіра у виконанні вокального ансамблю «Журавличок» та вчителя музики Лимаренко З.Б.  

Телеміст між учнями 5-А класу та п’ятикласниками з м.Маріуполь у SMART-бібліотеці

26.09.2019р. Налагоджуємо зв’язки із дітьми зі сходу України!!! Саме під таким гаслом відбувся телеміст між учнями 5-А класу та п’ятикласниками з м.Маріуполь у SMART-бібліотеці. Учні разом із класним керівником Кривулею Н.М та бібліотекарем Балабух Н.В. підготували різноманітні цікавинки про історію, культуру та визначні місця міста Лева. Особливо трепетним та цікавим було знайомство з учнями з далекого м. Маріуполь, які також розповіли багато цікавого про своє місто. Наприкінці зустрічі, учні 5-А класу виготовили газету — підсумок про м.Маріуполь для своїх однолітків.

2019-09-27

Перші кроки і перші уроки у 1-А класі

Перші кроки і перші уроки у 1А класі. Досліджуємо шкільне подвір’я. А в класі створювали ,,Валізу чемності».

2019-09-24

Зустріч учнів 3-Д класу письменницею Іриною Мацко

20.09.2019р. в рамках BOOK FORUM у SMART- бібліотеці відбулася зустріч учнів 3-Д класу (вч. Бацьонга Л.І.) з сучасною українською письменницею Іриною Мацко. Діти із задоволенням створили свою веселу казочку у «Майстерні казок» відомої письменниці. Цікава та захоплююча зустріч, спільна творчість подарували незабутні емоції! А головне — надихнули дітей ще більше читати, любити казки.

2019-09-23

Зустріч з Сергієм Гридіним у smart бібліотеці

У рамках Форуму видавців у Smart бібліотеці відбулася зустріч з Сергієм Гридіним— сучасним українським письменником. Учні 8а класу з цікавістю слухали розповідь автора про його повісті,головними героями яких є підлітки. А ви читали твори цього автора? Поспішайте :вони захоплюють з першої сторінки!

2019-09-22