Для учнів

Медіаграмотне чаювання в рамках проекту «Вивчай та розрізняй»

21 січня 2012 року відбулося Медіаграмотне чаювання в рамках проекту «Вивчай та розрізняй», у якому взяли участь вчителі з усієї України. Учителька української мови та літератури Михайлевська Н.Т. поділилася своїм досвідом використання вправ з медіаграмотності. Такі вправи є важливими, адже розвивають в учнів критичне та творче мислення, формують культуру поведінки в соціальних мережах. Учителі творчо використовують матеріали проекту з метою виховання медіаграмотного покоління, яке вмїє перевіряти інформацію, розрізняти факти від судження, уміти знаходити першоджерела інформації.

2021-01-21

Святковий майстер-клас у 5-А класі

Сьогодні, 04.01.2021 учні 5-а класу разом з класним керівником Малашій Н.Я. взяли участь у святковому майстер-класі. IMG_9121

2021-01-05

4г та 4а класи у Smart-бібліотеці

09.12.20р.учні 4-Г та 4-А класів разом з вчителями англійської мови Назарчук М.Т.і Нагірною Г.І.відвідали smart -бібліотеку.Діти пригадали різдвяну лексику,ознайомились з різдвяними традиціями в англомовних країнах та переглядали підбірку мультфільмів про Різдво.

2021-01-04

Урок «Animals” з учнями 2-Г класу у smart -бібліотеці

24.11.20р.вчитель англійської мови Назарчук М.Т.провела урок з учнями 2-Г класу у smart -бібліотеці. Тема уроку -«Animals». Учні переглядали відео про тварин та виконували різноманітні завдання, спрямовані на активізацію лексики по даній темі ,розвиток пам’яті та уваги.

Майстер-клас у 2-Б класі «Виготовлення святкових листівок»

Майстер-клас у 2-Б класі «Виготовлення святкових листівок», 29.12.2020р. Вчитель Ящишин Марія Антонівна.

2020-12-30

Майстер-клас з розпису імбирних пряників у 5-Б класі

Гарний розписний імбирний пряник – це не лише смаколик до чаю, але й чудовий подарунок до прийдешніх свят для друзів і близьких. 23 грудня 2020р відбувся цікавий майстер-клас з розпису імбирних пряників у 5-Б класі (класний керівник Лопушанська Р.М.) При оздобленні цих пряників діти з великим захопленням перетворили просту випічку в справжній витвір мистецтва.

2020-12-29

Вивчення різдвяних традицій англомовних країн у 6-Б класі

28.12 6- Б клас разом з вчителями англійської мови Нікуленко М.В. та Ших І.М. вивчали різдвяні традиції англомовних країн. Влаштувавшись біля каміну діти пригадали різдвяну лексику, взяли участь у різноманітних конкурсах на спритність, кмітливість та увагу. Вкінці усі зіграли роль ‘ таємного Санти’, обмінявшись подарунками з друзями. Ну і як без солодощів. Какао та імбирні пряники саме те, що потрібно на Різдво)

Майстер-класі «Різдвяна свічка» у 9-А класі

Різдвяна свічка-це вогник надії, добра і любові! 23 грудня учні 9А класу та кл.кер. Підвірна Н.В. взяли участь у майстер-класі «Різдвяна свічка». Власноруч приготовлені композиції будуть зігрівати теплом родину протягом зимових свят і нагадувати незабутні шкільні роки.

2020-12-26

Майстер-клас ,,Казковий місяць» у 3-А класі

В переддень свята Миколая у 3-А класі (вч. Ханас Л.І.) відбувся майстер-клас ,,Казковий місяць». Діти з цікавістю виготовляли прикрасу на ялинку чи вікно —казковий місяць. Радості не було меж…(moon)(star)(shooting_star) Ось який чарівний місяць 🌙 осяватиме дорогу Миколаю…

2020-12-18

Майстер-клас у 4-Б класі з виготовлення різдвяного підсвічника.

Незабаром різдвяні свята (christmas_tree) Вони будуть по-особливому теплими і радісними коли на столі у Святвечір горітиме свічечка не від дизайнера , а з любов’ю виготовлена дитячими рученятами.17.12.2020 у 4-Б класі відбувся майстерц-клас з виготовлення різдвяного підсвічника. Діти великі молодці! Всі працювали з захопленням і дуже відповідально поставилися до роботи, маючи надію , що вогник цієї свічечки зігріватиме їхні оселі під час різдвяних свят, а в серці запалить приємні спогади (smiley)