Шкільна їдальня

Шкільне харчування
Шкільні роки – час бурхливого росту, безупинного фізичного і розумового розвитку. Швидкий ріст, постійний рух, напружена розумова діяльність – все це ставить перед організмом підвищені вимоги, спричинюючись до великих витрат енергії. Для росту і забезпечення нормальної життєдіяльності організму серед інших факторів неабияке значення має режим харчування. Під режимом харчування слід розуміти дотримання помірності, різноманітності їжі, регулярності прийняття її.
Організоване шкільне харчування регламентується санітарними правилами і нормами, і тому в значній мірі задовольняє принципам раціонального харчування.
У нашій школі організована велика їдальня, яка стала улюбленим місцем учнів і розрахована на 160 посадкових місць. Обслуговуючий персонал дозволяє успішно справлятися з величезними навантаженнями під час шкільних змін.
Харчування учнів молодших класів та пільгових категорій проводиться за розкладом, який відповідає навчальному навантаженню кожного класу. Таким чином вирішується проблема навантажень на їдальню в обідні години.
Меню, пропоноване в шкільній їдальні, відрізняється різноманітністю страв і містить весь необхідний по калорійності і вмісту вітамінів набір продуктів для дитячого харчування.
Директор школи контролює стан організації харчування учнів у школі.
Медпрацівники школи cлідкують за якістю продуктів, які надходять до їдальні, дотриманням норм харчування, С-вітамінізацією, санітарно-гігієнічним станом їдальні та особисто здійснюють проби готової їжі та дають дозвіл на використання готових блюд для харчування.

    Галяретка фруктова
    Кекси ” шоколадно- сметанковий”
    Випічка : Піца з куркою
Булки: з маком, палички з твердим сиром, булки з мясом, з повидлом, творогом, з какао та з яблуком.
    Пиріг яблучний.
    ” Чізкейк”
    Котлета смажена із говяжо- свинного мяса,салат із св.кап.каша гречана.
    ” Болоньєзе”, спагетті, салат із свіжої капусти.
    Відбивна, макарони відварні, салат “вітамінний”
    Салат “Венігрет”, каша гречана, котлета із курки- запечена.
    Пиріг яблучний і випічка в асортименті.
    Пиріг яблучний і випічка в асортименті.
    Сир твердий до макарону “салат ” вітамінний”, чай “каркаде”