Проекти

Останній урок в 1- Б класі.

Останній урок в 1- Б класі. Ми — першокласники, Ми — однокласники, О, як нам весело Гуртом до школи йти! Порадійте всі за нас, Ми йдемо у 2 клас.

2021-06-16

Останній дзвоник у 4-Б класі, вчителька Лісовець І.В.

Незабутні враження від подорожі на Гавареччину отримали учні та батьки 4-Б класу. Нас зустріли чудові краєвиди, цікаві майстер-класи, розваги і смачний обід. Тут ми познайомились з технологією виготовлення чорнодимленої кераміки, відвідали майстер-класи по виготовленню гончарних виробів, ляльки-мотанки. Каталися на конях та автомобілі лісовими дорогами, грали у футбол. А головне — ще більше здружилися та відпочили ! Гарний старт у 5 клас!    

Ось пролунав останній дзвоник для учнів 11-х класів.

08.06.2021 Ось пролунав останній дзвоник для учнів 11-х класів. Класні керівники Шебец Т.Б., Слющинська І. М. та Рутецька О.Є. провели уроки — спогадів «Дитинство шкільне, прощавай…» Ну, от і все… Закінчились уроки І перед вами зараз сто доріг. Ви зробите останні кроки І свій шкільний покинете поріг Уже назавжди….            

2021-06-12

БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ !!! Учні 5- А класу відвідали SMART бібліотеку.

Учні 5- А класу 11.06.2021 року разом із класним керівником Малашій Н.Я відвідали SMART бібліотеку, де прослухали лекцію « Безпека під час літніх канікул»

«Про безпеку під час літніх канікул», яку відвідали учні 6-А класу у SMART — бібліотеці

«Попереджений — значить озброєний», саме таке прислів’я стало девізом лекції, «Про безпеку під час літніх канікул», яку відвідали учні 6-А класу разом із класним керівником, Кривулею Н.М., у SMART — бібліотеці (09.06). Літні канікули — це можливість відпочити, оздоровитися та набратися сил. Але, щоб канікули вдалися веселими та безпечними потрібно дотримуватися певних правил.

2021-06-11

4 — Д клас. Бібліотечний урок «Сторінками улюблених книг»

11.06.21р. 4 — Д клас. Бібліотечний урок «Сторінками улюблених книг». Розповіді про улюблених поетів та письменників, їхні твори, цікаві конкурси та літературні вікторини.

Майстер-клас «Вишивка бісером» у 4 — Д класі

09.06.21р. Майстер-клас «Вишивка бісером» у 4 — Д класі. Своє чудове хобі вчитель Бацьонга Л. І. передала своїм учням, які із задоволенням освоювали мистецтво вишивки бісером та почали створювати свої перші шедеври. Не тільки бачити красу, а й творити її власними руками — це справжнє задоволення. А щоб відкрити для себе нове хобі, потрібно спробувати.

Учні 3—А класупобували в Smart -бібліотеці на майстер-класі по виготовленню морозива.

Учні 3—А класу ( кл.керівник Ханас Л.І.) побували 10.06. в Smart -бібліотеці на майстер-класі по виготовленню морозива . З цікавістю переглядали фільм про історію виникнення морозива, його види спочатку та зараз. Презентувала морозиво фірма ,,Рудь». Потім змагались в оформленні морозива кульками…. А далі було вже справжнє морозиво… Радість, задоволення… Вдячні працівникам Smart- бібліотеки та батькам за гарний настрій…

2021-06-10

Учні 2-Б класу здійснили цікаву подорож на пасіку «Медовий блюз» у с.Луб»яна.

Літо — пора відпочинку для школярів. 09.06.21р.учні 2-Б класу здійснили цікаву подорож на пасіку «Медовий блюз» у с.Луб»яна. Пасічники розповіли дітям про життя бджіл, показали вулики. Найбільше задоволення отримали діти від смаження на вогні сосисок і сардельок та розваг на зеленій галявині. Дякую батькам за допомогу.    

Екскурсія 2 — Д класу у SMARTбібліотеці.

«Колиска життя і легені планети — це океани.»

2021-06-07