Методична робота

Досліджуємо справжній уламок метеорита

Досліджуємо справжній уламок метеорита. Проводить мандрівку Все світом Козовіта Веронічка, чий тато привіз уламок метеорита з експедиції. вчитель Миць І.М.

2020-11-24

Урочисте підняття прапора України

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, о 9:00 год. у нашій школі відбулося урочисте підняття прапора України.

2020-11-20

Виготовлення квітки толерантності

Робота у групах. Виготовлення квітки толерантності.

Виготовлення новорічного сувеніра у 2-Г класі

День мистецтва в 2-Г класі. Виготовлення новорічного сувеніра.

Бесіда «Толерантність» у шкільному середовищі» у 3-Д кл

19 .11.20 року психолог І.Рибій провела бесіду «Толерантність у шкільному середовищі» у 3-Д кл. вчитель Коблянська У.Б. Головною метою було: — познайомити дітей з поняттями «толерантність» та «толерантна людина»; — виховати дружні відносини між дітьми; — розвивати у дітей почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги. В доступній, цікавій, інтерактивній формі дітям були представлені такі важливі поняття, як милосердя, співчуття, повага, терпіння. Особливу увагу під час проведення приділено формуванню толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

Година спілкування «Толерентність» у 3-Б класі

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу психолог школи І.Рибій провела годину спілкування «Толерентність. Що я про неї знаю.» у 3-Б кл. вчитель Кузнєцова Л.Я.

Створення пальчикової веселки «Щасливе дитинство» 2-В клас

Фіолетовий — ознака ночі Заспокоює він очі. 2-В клас, вчитель Яцковська Л.Р. Закінчився наш веселий кольоровий тиждень! Створення пальчикової веселки » Щасливе дитинство»

« Віночок дружби» 3-Д клас

«У рамках проведення тижня початкової школи» «Квітка толерантності» «Віночок дружби» 3-Д клас Коблянська У.Б.

Рожева (або фіолетова) п’ятниця

Заключний день Кольорового тижня — Рожева (або фіолетова) п’ятниця. Рожевий колір означає романтичність, доброту, любов, пристрасність. Чим він блідіший, тим сильніше вираз любові. Викликає почуття комфорту, заспокоює, позбавляє від нав’язливих думок, допомагає в кризі. … Цей колір покращує самопочуття. Фіолетовий колір символізує вищий розум, мудрість, зрілість, сприяє натхненню, чутливості, співчуттю. Він додає одягу розкішності і урочистості. Його пов’язують з артистизмом, містицизмом, великими ідеями, а також інтуїцією.

«Подорож планетою Толерантності» 4-Д клас

У рамках проведення тижня початкової школи. Урок з основ здоров’я у 4-Д класі (вчитель Бацьонга Л.І.) «Подорож планетою Толерантності». Обговорюючи притчі, оповідання, мультфільми, виконуючи цікаві завдання у групах, діти вчились виявляти основні риси толерантної людини та зробили висновок, що толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди у сім’ї, колективі та суспільстві.