Всесвітній День людей із Синдромом Дауна

Учні 6-Д класу разом з вчителем трудового навчання  Гавенда О.І. та асистентом вчителя Підмалівська Н.М. провели урок присвячений Всесвітньому Дню людей із Синдромом Дауна, який відзначають 21 березня. На уроці діти займалися пошиттям яскравих шкарпеток та створенням символічних плакатів і аплікацій. Учні цього класу добре розуміють, як потрібно підтримувати “сонячних діток”, бо клас є інклюзивним. І хоча легко не буває, проте добре серце та відкритість допомагають здолати труднощі на шляху до отримання бажаного результату. Усі ми різні і цілі в нас також різні. Але ми повинні навчитися бути доброзичливими, щирими, людяними, терпеливими та справедливими, і тоді все у нас буде добре, і людям які поруч з нами-також.