Участь 3Б класу в Інтернет – олімпіаді з української мови

«Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими й розумними ми їм надамо.»
29 учнів 3-Б класу (класний керівник Шаx І.М.) вперше взяли участь в інтернет – олімпіаді з української мови. Коли дізнались про змогу перевірити знання з рідної мови в дистанційній олімпіаді разом з іншими школярами з різних куточків нашої країни , то вирішили спробувати свої сили. Це дало змогу перевірити свої знання здобуті на уроках в початковій школі. Дітям дуже сподобались різноманітні завдання. Нагородою для них стали дипломи та сертифікати учасників від проекту «Всеосвіта» й освітнього проекту «На Урок» – олімпіада з предметів початкової школи.
Це захоплююче, неймовірно цікаве випробування, від якого всі отримали справжнє задоволення і море вражень.