Шаховий турнір у СЗШ № 92

Шаховий турнір 24 вересня 2022 р. у СЗШ № 92 м. Львова
Великий шаховий турнір пройшов 24 вересня в нашій школі, який організував і провів керівник ряснянської шахової школи “Black&White” Тарас Гись за сприяння адміністрації школи і безпосередньо її директорки Мар’яни Малко.
Всього в турнірі взяло участь 50 дітей переважно з молодших класів, а також зі шахової школи з Винників, тому суперництво було не з легких, як і самих турнірів давно не було зі загальновідомих причин, тому навичкам турнірної гри всі вчилися заново: і учасники, і організатори. На щастя все вийшло добре і всі задоволені, наскільки це можливо.
Грали на турнірі від нашої школи Максим Борейко та Артемій Ших, який набрав аж 4 перемоги, а в переможця турніру їх було 6 і одна нічия з 9 турів. Гарний результат показали наші гравці від “Шахового гуртка СЗШ 92”: Віталій Бабій, Святослав Рибій та Ярослав Прокопець – всі вони мали по 3 перемоги. Їх тренер Богдан Гордасевич вважає цей результат дуже добрим для початку, оскільки для всіх них це був переший шаховий турнір в житті.
Сподіваємось, що подібні свята шахів стануть в нашій школі регулярними.