Мої ресурси. Розпізнаю і відновлюю

8 червня з ініціативи Психологічна служба системи освіти м.Львова – Lviv PS практичним психологом школи Оксаною Острожинською та її колегами психологами Іриною Пуцан (СЗШ 44), Надією Тарасюк (Львівська правнича гімназія),Мар’яною Олексів (НВК “Інженерно-економічна школа-Львівський економічний ліцей), Галиною Ангел та Роксоланою Мегас ( Ліцей 38 Львівської міської ради) та Уляною Балицькою (СЗШ 99) був проведений тренінг “Мої ресурси. Розпізнаю і відновлюю.”
Під час тренінгу, педагоги школи, за допомогою психологічних вправ, змогли актуалізувати та відновити власні ресурси, поділитися своїми думками та емоціями, набути навичок стресостійкості.
Дякуємо авторам тренінгу за чудову розробку, психологам за проведення тренінгу, а учасникам за активну участь, позитивні та щирі емоції.