Майстер-клас з виготовлення стрітенської свічки у 1-Б класі

Ось і підійшли до завершення зимові свята…
Та все ж про Різдво нагадують і святкова інсталяція в холі школи, і казкова зимова погода, і різдвяні прикраси на багатьох вікнах навколишніх будинків.
А в 1-Б класі вчитель Шах І.М. та діти вирішили продовжити святковий настрій майстер-класом з виготовлення стрітенської свічки. Зокрема , 09/02/2021 для усіх охочих відомий майстер Володимир Мишолівський продемонстрував, як власноруч зробити справжню воскову стрітенську свічку. Захоплення дітей викликав не лише процес виготовлення свічки, але й те, що цей виріб є справжнім атрибутом Божої благодаті, а також оберегом . Отже, проведений майстер-клас зробив не тільки ще один день проведений у школі цікавим, але й дав надію на світле майбутнє юним школярам, яку також нестиме стрітенська свічка.