Кольоровий тиждень, червоний понеділок

Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться  чогось незвичайного. Саме з цією метою з понеділка, уже традиційно, в нашій школі стартував Кольоровий тиждень.
Щоб перебування в шкільних коридорах не було одноманітним та довготривалим, учні кожного дня приходять в одязі відповідних кольорів.
Діти дізнаються багато нового про кольори, що їх оточують. Вони стараються виявляти в собі риси характеру про які розповідає той чи інший колір. Вчаться працювати разом, товаришувати, та поважати їнших. Вони з нетерпінням очікують нового дня і нового дива. Адже саме учні є головними учасниками цього проекту.

Понеділок у нас був червоним. Яскравим, чарівним, неповторним… Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він  надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. І ми мали змогу переконатися у цьому.