Інтегрований урок з літературного читання, природознавства, я у світі. «Без знання історії неможливо побудувати майбутнє» (вчитель Шах І. М.)

Шах І.М. провела інтегрований урок з літературного читання, природознавства, я у світі. «Без знання історії неможливо побудувати майбутнє» Ця теза, пробиваючись крізь віки, у кожного наступного покоління викликає питання хто ми? Ким були наші предки? Яке нас чекає майбутнє? 29.11.218 р. була проведена екскурсія в центральній частині Львова для учнів 3-Б класу. Метою цього заходу було розширення пізнавального інтересу дітей до своєї історії, а також виховання патріотизму і дослідництва. Учні відвідали на вул. Підвальній пам’ятник першодрукареві І.Федорову, Домініканський собор. На площі Ринок Львівську обласну бібліотеку імені Р.Іваничука, де проходить виставка «Зоопарк під мікроскопом», та інші видатні місця древнього Львова.