Дорогі наші учні, вчителі та батьки!

Сьогоднішнє свято – особливе. Адже останній дзвінок сповіщає про те, що навчальний рік успішно завершився, що ви, дорогі діти, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті. Тож адміністрація СЗШ #92 щиро вітає вас зі святом. Бажаємо, щоб Першого вересня ви прийшли до школи дужими, життєрадісними,  готовими до нових звершень. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!