Показовий урок у єдиному в Західній Україні парку- готелі- ,, Древній Град” на тему ,,Звичаї і традиції святкування Різдва в Україні та Великобританії”’.

Підлітки-це особливі люди, які постійно хочуть здаватися класними, не розуміючи, що вони давно такими є! 13.12.2019 учні 8-А класу та вчителі англійської мови Підвірна Н.В. і Лопушанська Р.М. провели показовий урок у єдиному в Західній Україні парку- готелі- ,, Древній Град” на тему ,,Звичаї і традиції святкування Різдва в Україні та Великобританії”’. Древній Град ,як вірний ельф Санти , підготував для учнів незабутній квест ,,У пошуках скарбів Святого Миколая”. Діти відчули святковий настрій та ідеальну передноворічну атмосферу! Повірте у казку і Ви, адже, вона має властивість здійснюватися!!!!