Вшанування Героїв Небесної Сотні

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
19 лютого у нашій школі відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року.
Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та підняттям державного прапора.
У всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні:
-виховні години «Пам’яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів); -години спілкування «Слава небесній сотні» (для учнів 4-6 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 6-7 класів);
-виховна година «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 8-11 класів).
Представники учнівського самоврядування у фойє школи запалили свічки біля куточка пам’яті «Небесна Сотня»

Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану!