Музейний урок в 7-А класі на тему «Розв’язування прикладних задач за допомогою рівнянь»

12 березня вчитель математики Онищук Т.С. у Таємній Аптеці провела музейний урок в 7-А класі на тему «Розв’язування прикладних задач за допомогою рівнянь». Учні повторили правила розв’язування рівнянь за допомогою тесту, відтворили алгоритм розв’язування задач за допомогою рівнянь, працювали над навчальною грою «Відповідність», виконували  творчі завдання, працювали в групах над розв’язуванням задач під гаслом «Ремонт», створюючи  математичну модель, а потім ров’язуючи  рівняння отримували результат, ознайомилися з розв’язуванням задач на змішування розчинів.

Таємна Аптека подарувала учням приємні враження. Аптекар провела пізнавальну екскурсію. Учні дізналися цікавинки з історії  фармації, могли доторкнутися до експонатів, побачити цікаві хімічні досліди “Виверження вулкану”, «Вирощування “змій”», «Гасіння полум’я різними способами», а фільм про Таємного Аптекаря всіх просто зачарував. Посвята в аптекарі зобов’язує школярів вести правильний спосіб життя.