Волонтерська поїздка у військовий госпіталь м.Львова
У неділю, 15 вересня, учнівський та батьківський колектив 8-А класу, під керівництвом кл.кер.Підвірної Наталії Володимирівни, здійснили волонтерську поїздку у військовий госпіталь м.Львова! Поранені бійці ООС безмежно були вдячні і щасливі діточкам, які із сльозами на очах дякували бійцям за те, що вони віддаючи своє життя захищають нашу неньку – Україну! Діти вручили бійцям продукти харчування Read More …