Вчителі

Лекція для 7-х класів «Протидія булінгу в учнівському середовищі».

На запрошення адміністрації нашої школи, 13.03.2019 року, старшим інспектором з ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції Ковальчук Ольгою було проведено лекцію для учнів 7-х класів на тему «Протидія булінгу в учнівському середовищі». На даний час проблема булінгу актуальна як ніколи, тому обговорення з учнями, демонстрація їм наочних прикладів допоможе якнайкраще зрозуміти суть даного негативного явища та як саме йому протидіяти.

2019-03-15

Конкурс читців присвячений творчості Великого Кобзаря під назвою «Поезія Шевченка — то музика народної душі».

Відбувся конкурс читців присвячений творчості Великого Кобзаря під назвою «Поезія Шевченка — то музика народної душі». Учні 2, 3, 4 кл. проявили свою повагу до рідноі мови, любов і глибоку шану до славного сина України.

2019-03-14

Урок-мандрівка «Тарасовими шляхами» 8- Г клас

Ми знову звертаємося до пророчого слова поета,черпаємо з нього мудрість та наснагу.У його «Кобзарі»-краса украінської пісні,мудрі роздуми поета,могутній заклик до свободи. На відзначення 205-ої річниці від дня народження Т.Шевченка учитель Скоропад І.І. з учнями 8-Г класу провела урок-мандрівку «Тарасовими шляхами» .Учасники розкрили сторінки життя і творчості поета,звучала невмируща поезія Т.Г.Шевченка, презентували альбоми «Тарасовими шляхами». Учні змогли відчути,що письменник і через 205 років живий,він і сьогодні говорить з нами,закликає любити свою Україну і мову.

2019-03-13

Урок-дослідження під керівництвом вчителя української мови та літератури Богун З. О.

Сьогодні, 13.03.2019 року, у 9-г класі, в кабінеті Шевченкознавства, відбувся урок-дослідження. під керівництвом вчителя української мови та літератури Богун З.О.. Учні обговорювали тему жіночої долі у творчості Шевченка, ділилися своїми думками, наводили цитати із творів Великого Кобзаря. Метою такого уроку було ознайомити девятикласників із творами Шевченка, в яких піднято тему материнства, прищепити любов до матері, повагу до жінки, коханої. А також, закріпити вивчене про образ – персонаж у ліроепічному творі, роль художніх засобів у характеротовренні героїв.

Музейний урок в 7-А класі на тему «Розв’язування прикладних задач за допомогою рівнянь»

12 березня вчитель математики Онищук Т.С. у Таємній Аптеці провела музейний урок в 7-А класі на тему «Розв’язування прикладних задач за допомогою рівнянь». Учні повторили правила розв’язування рівнянь за допомогою тесту, відтворили алгоритм розв’язування задач за допомогою рівнянь, працювали над навчальною грою «Відповідність», виконували  творчі завдання, працювали в групах над розв’язуванням задач під гаслом «Ремонт», створюючи  математичну модель, а потім ров’язуючи  рівняння отримували результат, ознайомилися з розв’язуванням задач на змішування розчинів.  Таємна Аптека подарувала учням приємні враження. Аптекар провела пізнавальну Читати далі…

Концерт присвячений 205-ій річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

10.03.2019 року, в приміщенні актовій залі нашої школи, відбувся концерт для громади мікрорайону Рясне, присвячений 205-ій річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка. В заході взяли участь симфонічний оркестр студентів Львівського державного музичного училища ім. С.Людкевича, парафіяльний хор церкви Святих апостолів Петра і Павла та учні нашої школи.

2019-03-12

Результати вибору електронних підручників для 2 класів

6 березня 2019 року відбулося засідання педагогічної ради школи, на якому вчителі початкових класів ознайомилися з електронними версіями підручників для 2 класу на 2019-2020 н. р. На основі цього обрано підручники таких авторів. 7 березня 2019 року у СЗШ 92 оформлено результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу, поданих на конкурсний відбір підручників для 2 класу ЗЗСО.

2019-03-11

Оголошення!

2019-03-07

Захід «Україно моя» 8-Б клас

6 березня у нашій школі відбувся захід на тему «Україно моя» , підготували учні 8б класу разом із класним керівником Чернявською Г.П. та вчителем музики Ритаровською О. Є. Мета заходу — формувати в учнів національну свідомість та патріотизм, виховувати шанобливе ставлення до рідної мови, збагачувати духовний світ. На сцені декламували уривки із творів Т. Шевченка , І. Нечуя-Левицького; під супровід бандури лунали пісні В. Івасюка , жартівливі народні переспівки та сучасні пісні про Україну. У глядачів залишилися гарні враження.

2019-03-06

Урок-пошук козацької шаблі

Михайлевська Н.Т. з учнями 5-в класу, 05.03.2019 р. провела урок-пошук козацької шаблі . Школярі виконували інтерактивні завдання за змістом повісті Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі». Учні зробили висновок про те , що кожна людина повинна знати свою історію.