Учні

Переможці шкільних олімпіад й конкурсів

Олімпіади Жила Юля (11-Б клас)  – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови, вчитель Ших І.М. Рибачук Назар (8-Б клас) – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови, вчитель Кос Г.М. Соханьчак Маркіян (7-Б клас) – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови і літератури, вчитель Чернявська Г.П. Петришак Анастасія (7-Г клас) – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики, вчитель Осідач Н.Б. Борисова Юлія (10-Б клас) – ІІ місце у ІІ Читати далі…

2018-03-08

«Спортивне лелеченя»

ВІТАЄМО команду нашої школи, яка 6 грудня зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського спортивного заходу «Спортивне лелеченя». Бажаємо Вам нових перемог!))) ВІТАЄМО, команду СЗШ №92 (Оршак Вікторія, Нежельський Віталій, Гайслер Станіслав) за І місце у шкільній лізі міста Львова Шевченківського району та за ІІІ місце у шкільній лізі міста Львова з тенісу настільного «Мала ракетка» . Дякуємо учасникам і керівнику шкільного гуртка Мамєтьєвій Н.Є.

2018-01-16

Турнір з настільного тенісу «Мала ракетка»

ВІТАЄМО, команду СЗШ №92 (Оршак Вікторія, Нежельський Віталій, Гайслер Станіслав) за І місце у шкільній лізі міста Львова Шевченківського району та за ІІІ місце у шкільній лізі міста Львова з тенісу настільного «Мала ракетка» . Дякуємо учасникам і керівнику шкільного гуртка Мамєтьєвій Н.Є.

2017-12-11