Проекти

День цивільного захисту в СЗШ 92 м.Львова

День цивільного захисту ввСЗШ 92 м.Львова.

2019-04-20

Базька б’є а за тижденнь паска є. Майстер клас у 4-А класі

Базька б’є а за тижденнь паска є. Майстер клас у 4-А класі. Провела І.М.Миць

5-д клас відвідав ботанічний сад

Учні 5-д класу з класним керівником Сорокою А.І відвідали ботанічний сад, де ознайомилися із цікавими рослинами, а також побували у ландшафтному парку «Погулянка».

Майстер-клас «Великодня писанка» у 5-д класі

Учні 5-д класу з вчителем Понайдою Л..М. стали учасниками майстер- класу «Великодня писанка»

Поїздка 2-д класу в Перший український театр для дітей та юнацтва

27.03.2019р. учні 2-Д класу СЗШ #92 разом з класним керівником Бацьонгою Л. І. та батьками здійснили поїздку в Перший український театр для дітей та юнацтва, де переглянули виставу «Русалонька». Герої улюбленої казки переконали маленьких глядачів у тому, що завжди можна з усіма знайти спільну мову, якщо говорити мовою любові.

2019-04-01

Майстер-клас «Малюнок на склі» з учнями 2-Д класу

26.03.2019р. Майстер-клас «Малюнок на склі» з учнями 2-Д класу (вч. Бацьонга Л. І.) За вікном весна. Діти малювали квіти та метелики. Емоції переповнюють, адже творити красу своїми руками надзвичайно приємно. Чарівні метелики та квіти, намальовані на склі, усім додали гарного весняного настрою.

Підсумкове засідання атестаційної комісії 1 рівня

21 березня у нашій школі пройшло підсумкове засідання атестаційної комісії 1 рівня, на якому успішно проатестовано 16 вчителів. Всі підтвердили або підвищили свої кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

2019-03-26

6-Б клас у смартбібліотеці

Учні 6-Бкласу, нашої школи відвідали смартбібліотеку, де відбувся природничий екскурс. «Морські чудовиська крізь вимір часу».

2019-03-25

3-А клас разом з класоводом Григорчук О.С. відвідали пісочну анімацію «Жива поезія Т.Шевченка»

Учні 3-А класу разом з класоводом Григорчук О.С. відвідали пісочну анімацію «Жива поезія Т.Шевченка». Тарас — художник, поет, патріот, пророк та душа українського народу. Сільські пейзажі, філософські роздуми, шана до історичного минулого тісно переплітаються у поезіях Кобзаря, які сьогодні ожили перед учнями 3-А класу. Тарас — художник, поет, патріот, пророк та душа українського народу. Сільські пейзажі, філософські роздуми, шана до історичного минулого тісно переплітаються у поезіях Кобзаря, які сьогодні ожили перед учнями 3-А класу.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників

22 березня 2019 року у СЗШ 92 оформлено результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 та 11 класів, поданих на конкурсний відбір підручників для 6 та 11 класів ЗЗСО.