Проекти

Туристсько-краєзнавчий зліт «Моя земля — земля моїх батьків».

22 травня відбувся туристсько-краєзнавчий зліт Шевченківського та Залізничного районів міста Львова  «Моя земля — земля моїх батьків».      Нашу школу представляли учні 9-Г класу під керівництвом Сороки А.В. Команда з легкістю подолала маршрут у Стрийському парку, вклалась у контрольний час, виконала краєзнавчі завдання на контрольних пунктах та успішно фінішувала.      Дякуємо нашим учням і вчителям за ініціативність та гарне представлення школи на чергових змаганнях.

2018-05-22

Благодійна ярмарка «Учнівські смаколики»

Наближаються зимові свята🎄🎉🛷🎁❄️☃️ І так хочеться бачити усіх щасливими, усміхненими. Тому, з ініціативи учнівського парламенту у школі відбулась благодійна ярмарка «Учнівські смаколики». Участь взяли не тільки школярі, а й батьки та вчителі. Тут були і пряники, і тортики, і пампушки…Все таке цікаве, смачненьке, кольорове! Висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до організації та проведення ярмарки. У результаті зібрали 8575 грн. Найактивнішим були учні та батьки 5-Г класу (Крупка С.З.), 6-В класу (Самарик Б.М.), 5-Б класу (Процик Р.М.)

2017-12-11

2017-11-29