Для батьків

Свято «Хай палає свіча…»

Жива Душа поетова Святая, Жива в святих твоїх речах І ми, читая, оживаєм, І чуєм Бога в небесахДо річниці перепоховання Великого Кобзаря, учні СЗШ 92 разом з педагогом- організатором Н.Я. Малашій та музичними керівниками Ж. В. Колтун, О. Є. Ритаровською та З.Б. Лимаренко підготували свято «Хай палає свіча…». Дякуємо усім за участь.

2019-05-23

Родинне свято на тему «Родина дана Богом» ( 6 -Б клас)

17.05 учні 6-б класу разом з класним керівником Процик Р.М. та муз.керівником Колтун Ж.В. підготували родинне свято на тему «Родина дана Богом». Метою цього виступу є виховувати любов і повагу до найближчих і найрідніших людей – батька й матері, бажання допомагати їм, вчити бути чемними, уважними, завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю. Формувати почуття обов‘язку перед батьками, довести всім присутнім на святі, що батьки і діти – це Одне ціле.

2019-05-20

Свято матері (2-А клас)

Учні 2-А класу підготували свято для своїх матусь. Метою цього свята є виховання любові до мами, почуття вдячності, шанобливого ставлення, поваги та гордості за рідну матусю.

День Львова та День вишиванки, 8-А клас

Вдало поєднали два свята, День Львова та День вишиванки,учні 8-А класу СЗШ 92. Разом з класним керівником Ших І.М. та педагогом-організатором Галай Л.М. прийняли участь у квесті»Вартові середмістя». Цікаві історії та завдання, маса гарних вражень та позитивних емоцій….Цей день надовго залишиться у пам’яті наших учнів.

2019-05-17

Туристсько-краєзнавчі змагання в Стрийському парку (8-в, 10-б)

Учні школиі 10 б та 8 в класів з керівником команди Сорокою А.І. брали участь та вибороли 2 місце в Шевченківському районі в туристсько-краєзнавчих змаганнях в Стрийському парку. Капітан команди Гаргаш Анатолій успішно пройшов конкурс капітанів, команда відшукала всі точки та виконала краєзнавчі завдання.

Інтегрований урок з літературного читання і української мови в Smart бібліотеці для учнів 3-Б класу разом з вчителем Шах І.М

15 травня Міжнародний день сім’ї. Саме цій події був присвячений ігтегрований урок з літературного читання і української мови в Smart бібліотеці для учнів 3-Б класу разом з вчителем Шах І.М. . Сім’я –це головна “комірка” суспільства. У сім’ї створюється найбільше суспільне багатство- людина. Тому урок пройшов надзвчайно пізнавально та цікаво. Діти навчилися розуміти значення слів сім’я, родина та родинне дерево. Учні склали своє класне родинне дерово 3-Б класу, адже треба завжди пам’ятати “Моя сім’ я, моя родина-це наша рідна Україна!”

Урок пам’яті з нагоди 70-ої річниці від Дня народження видатного українського композитора Володимира Івасюка «Сила серця і таланту».

16.05.2019 у школі вчитель музичного мистецтва Ритаровська О.Є. провела культурно-освітній захід (урок пам’яті) з нагоди 70-ої річниці від Дня народження видатного українського композитора Володимира Івасюка «Сила серця і таланту». На заході учні школи читали поезію про життя і творчість В. Івасюка, звучали інструментальні та вокальні твори у виконанні вихованців та викладачів Львівської державної музичної школи #3. На завершення всі учасники та присутні виконали безсмертну пісню «Червона Рута».

2019-05-16

Учні 92 школи передали естафету учням СЗШ 100.

А 15.05.2019 р.учні 92 школи передали естафету учням СЗШ 100.

2019-05-15

«Булінг Stops Тут»

14.05.2019 р. СЗШ 92 прийняла естафету від учнів Львівської гімназії «Престиж» ,які представляли у школі відеоролик на тему боротьби з булінгом у рамках проекту» Булінг Stops Тут».

Свято «В КРАЇНІ ЄДИНІЙ СЛАВСЯ РОДИНО!» 5-в клас

В Україні кажуть « Без сім‘ї немає щастя на землі». То що ж таке сім‘я та яке її призначення? Учні 5-В класу разом з класним керівником, Гайдук Лілею Богданівною, та муз. керівником, Ритаровською Оксаною Євгенівною, спробували це з‘ясувати на святі « В КРАЇНІ ЄДИНІЙ СЛАВСЯ РОДИНО!»