Вітаємо юних переможців!

22 грудня на площі Ринок відбулась підсумкова виставка міської екологічної акції «Збережи життя ялинці» з метою залучення учнів та громадськості міста до природоохоронної діяльності. Участь взяли 64 заклади освіти. Усі вироби школярі виготовили із підручних матеріалів: пластику, ниток, обгорток від цукерок тощо.

За рішенням журі колектив учнів 5-Г класу (класний керівник Крупка С.З.) СЗШ № 92 зайняли ІІ місце у номінації «Різдвяна інсталяція». Офіційне нагородження переможців відбулось 28 грудня у приміщенні Львівської міської ради. Дякуємо представникам Львівського міського еколого-натуралістичного центру за таку цікаву та виховну акцію, а всім учасникам та переможцям бажаємо нових креативних ідей.