Виховний захід «Український рушник»

Оцей рушник, який у багатьох хатах зневажали, заховали як річ непотрібну подалі від очей людських, «живе» поряд з нами від часу народження, веде нас по життю і проводжає в останню путь. Добре поміркувавши, ми не помилимось, коли назвемо рушник нашою святинею.
     Тому, 28 березня, учні 7-В класу разом із класним керівником підготували музично-театралізоване свято «Рушник вишиваний».
      Метою цього заходу було: ознайомити з оберегом української родини — рушником, із звичаями й обрядами пов’язаними з ним, значенням символів на рушниках та його значенням у побуті. Навчити учнів читати візерунки вишивок, виховувати глибокі почуття любові до батьків, пошани до працьовитих людей, формувати національну свідомість, зацікавлення народними традиціями, звичаями й обрядами, історією вишивки.