Відомий письменник-казкар Олександр Зімба завітав у 2-Б клас

23 жовтня 2018р. у рамках проекту «Я люблю читати» до учнів 2-Д класу (вчитель Бацьонга Л.І.) та учнів 10-Б класу (директор школи Ковтало М.М.) СЗШ№92 м.Львова завітав відомий письменник-казкар Олександр Зімба, автор серії казок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика».

Зустріч з письменником, знайомство з новими книжками, руханки і пісні від Бровка та Мурчика не залишили байдужими нікого. І другокласникам, і старшокласникам було цікаво дізнатись, як чемпіон України з важкої атлетики, заслужений тренер України, почав писати казки для дітей. Звідки черпає натхнення? Як полюбити читати? Та після спілкування з автором, діти роблять висновки, що ніколи не можна зупинятись на досягнутому, потрібно займатись спортом, вести здоровий спосіб життя. А головне — «Щоб усе на світі знати, треба вміти що? Читати!». На згадку про теплу і приємну зустріч діти одержали від письменника чудові подарунки — книжки.