На відкритті Smart-бібліотеки на Рясне

22 лютого учні 5-В та 7-А класу із класними керівниками Михайлевською Н.Т. і Ших І.М. завітали на відкриття першої медіатеки у мікрорайоні Рясне-1.
    Smart-бібліотека – це сучасний простір для спілкування, навчання і розвитку дітей та молоді. На відкриття нового проекту прийшли міський голова Андрій Садовий, депутат Михайло Дідух та інші. Програма відкриття закладу була досить насиченою та різноманітною, тому школярі проявили себе у декламуванні віршів, постановці байок, танцювали, співали, малювали тощо.  Але не лише учнів залучали організатори до участі в конкурсах, інтерактивних іграх, а в й учителів. Так, Наталія Теодорівна Михайлевська майстерно декламувала вірш Ліни Костенко.
     Усмішки на обличчях школярів, позитивні відгуки відвідувачів свідчать про чималий успіх нового навчально-пізнавального проекту у нашому мікрорайоні.