«Моя українська родина» (родинне свято)

Без родини — нема України. Це головна цеглина у будівництві будь-якої держави. Родина нас вчить, виховує і веде по життю. Батько і мати найрідніші люди на світі. Але родина, це не лише вони. Це бабуся і дідусь, брат і сестра.
    4 травня учні 6-А класу з класним керівником Н.В. Підвірною підготували родинне свято «Моя українська родина»На святі прозвучали пісні юних виконавців: «Родина, родина — від батька до сина», «Ой зійдися родинонько», «Посміхайся», «Мамина молитва», «Таточко татусю» та інші.
Школярі, яким з дитинства прищеплюють любов до народних звичаїв і традицій, зіграли уривок сценки «Сватання на Гончарівці», а юні танцюристи розвеселили гостей драйвовими танцями «Самбо», «Ча-ча-ча».