“Моя українська родина” (родинне свято)

Без родини – нема України. Це головна цеглина у будівництві будь-якої держави. Родина нас вчить, виховує і веде по життю. Батько і мати найрідніші люди на світі. Але родина, це не лише вони. Це бабуся і дідусь, брат і сестра.
    4 травня учні 6-А класу з класним керівником Н.В. Підвірною підготували родинне свято “Моя українська родина”На святі прозвучали пісні юних виконавців: “Родина, родина – від батька до сина”, “Ой зійдися родинонько”, “Посміхайся”, “Мамина молитва”, “Таточко татусю” та інші.
Школярі, яким з дитинства прищеплюють любов до народних звичаїв і традицій, зіграли уривок сценки “Сватання на Гончарівці”, а юні танцюристи розвеселили гостей драйвовими танцями “Самбо”, “Ча-ча-ча”.