Круглий стіл на тему: “Нові педагогічні технології в новій українській школі”

10 травня 2018 року у школі відбувся круглий стіл на тему: “Нові педагогічні технології в новій українській школі” за участі вчителів школи та працівників Львівського обласного будинку вчителя .

Під час обговорення піднімалися такі питання:

1. Чи необхідні нові педагогічні технології в новій українській школі?

2. Репродуктивні система навчання чи проблемно-пошукова.

3. Як Ви уявляєте реалізацію діяльнісного підходу до начання.

4. Зміни у виховній роботі класного керівника.

5. Яке співвідношення між словесно-репродуктивною і розвивальноюсистемою в структурі начання.

6. Чи забезпечує традиційна фронтальнаформа навчання формування всебічний розвиток особистості?

7. Чи необхідна структурна зміна плану поурочних уроків відповідно до нової української школи?

8. Чи є потреба зміни системи оцінювання учнів?

9. Нові вимоги до праці вчителя і учнів.

Активну участь в обговоренні взяли Михайлевська Н.Т., Чернявська Г.П., Скоропад І.І. (учителі української мови та літератури), Козерема-Чос М.М. (учитель польської мови), Понайда Л.М. (учитель трудового навчання), Онищук Т.С. (учитель математики та інформатики), Сава М.Я., Гащук О.А., Ханас Л.І. (вчителі початкових класів), а також директор школи Ковтало М.М. та заступники директора з навчально-виховної роботи  Гуляк О.Є., Курило Г.М., Підвірна Л.М.