Година Землі 2018

Протягом минулого тижня проходила щорічна міжнародна акція “Година Землі”. Тому, школярі різними шляхами намагались актуалізувати проблеми нашого суспільства, що мають позитивний або негативний вплив на навколишнє середовище.

“Якою буде наша планета – вибирати тобі…”. Під такою назвою відбулась виставка робіт молодшої школи із вторсировини. Маленькі школярі усвідомлюють, як важливо зберегти нашу Землю і творчо підходять до вирішення проблеми. Найяскравішою була робота учнів 4-го класу Гошовського Адріана і Стойко Максима.

Учні 4-А класу (вчитель Ханас Л.І.) підготували серію малюнків на цю тематику. До них приєднались й інші школярі, а вчитель малювання організувала виставку цих робіт.

Учні 5-Г класу (Сметюх Данило, Дригель Віталій), колектив учнів 7-А класу, 7-Г класу (Лозинський Павло)  та 8-А класу на уроках трудового навчання та у вільний час змайстрували оригінальні годівнички.