І сльоза упаде під ноги,
         Синьо-жовтий здригнеться стяг,
         На безмежних гірких дорогах
         Наша гідність – то дар звитяг.
    21 листопада – День Гідності та Свободи.
    Це день вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 р. та у листопаді 2013 р. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.
    Цього дня учні 9-В класу з вчителем історії Дадак Р.О. відвідали Музей визвольної боротьби України. Школярі мали нагоду переглянути виставку “Революція Гідності. Пам’яті Небесної сотні”почути спогади родичів Героїв Небесної сотні, ознайомитись із фотографіями та пригадати, як розпочинався мирний Майдан, учасниками якого, здебільшого, були студенти, молодь, їх гаслами на мітингах – «Без політиків», «За євроінтеграцію», загостренням конфронтації з владою після розгону мирного Майдану в Києві 30 листопада 2013 р.; гуртуванням людей різного віку з усіх регіонів України навколо Майдану, створення захисних сотень; початком збройного протистояння громадян.