Мандрівка 5-А класу в Карпати

29 травня 2018 року учні 5-А класу з класним керівником Кравчук О.О. здійснили захоплюючу мандрівку в Карпати. Першою зупинкою маршруту було с.Вигода, звідки на “Карпатському трамвайчику” учні попрямували мальовничими місцинами краю. Також учні відвідали унікальний Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, де юні дослідники бавилися у інтерактивні ігри, самостійно складали експонати, визначали по зрізі дерев їхній вік, розглядали через лупу метеликів і жуків, слухали спів лісових пташок, залізали у лисячу нору і пташине дупло і навіть керували раритетним потягом)) Наступною зупинкою маршруту був Гошівський монастир. У Преображенській церкві Василіянського монастиря діти помолилися до стародавньої чудотворної ікони Божої Матері, отримали благословення о.Михайла, втамували спрагу, напившись святої води, та насолодились чудовою панорамою, що відкривається з Ясної гори.