Переможці шкільних олімпіад й конкурсів

Олімпіади

Жила Юля (11-Б клас)  – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови, вчитель Ших І.М.

Рибачук Назар (8-Б клас) – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови, вчитель Кос Г.М.

Соханьчак Маркіян (7-Б клас) – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови і літератури, вчитель Чернявська Г.П.

Петришак Анастасія (7-Г клас) – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики, вчитель Осідач Н.Б.

Борисова Юлія (10-Б клас) – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з історії, вчитель Лущик Г.М. та ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з християнської етики, вчитель Гнатів І.З.

Терновська Олена (9-В клас) – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з історії, вчитель Дадак Р.О.

Коваленко Валерій (9-А клас) – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства, вчитель Кравчук О.О. 

Тягун Яна (8 клас) – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з трудового навчання, вчитель Понайда Л.М.

Запотічна Василина (9-Г клас) – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з християнської етики, вчитель Гнатів І.З.

Конкурси

Кончаківська Анастасія (11-Б клас) — ІІ місце на щорічній міській конференції з права на тему «Наука і молодь у ХХІ столітті. Становлення української держави: погляд у майбутнє», вчитель Кравчук О.О.

«Спортивне лелеченя»

ВІТАЄМО команду нашої школи, яка 6 грудня зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського спортивного заходу «Спортивне лелеченя».
Бажаємо Вам нових перемог!)))

ВІТАЄМО, команду СЗШ №92 (Оршак Вікторія, Нежельський Віталій, Гайслер Станіслав) за І місце у шкільній лізі міста Львова Шевченківського району та за ІІІ місце у шкільній лізі міста Львова з тенісу настільного «Мала ракетка» .
Дякуємо учасникам і керівнику шкільного гуртка Мамєтьєвій Н.Є.

Турнір з настільного тенісу «Мала ракетка»

ВІТАЄМО, команду СЗШ №92 (Оршак Вікторія, Нежельський Віталій, Гайслер Станіслав) за І місце у шкільній лізі міста Львова Шевченківського району та за ІІІ місце у шкільній лізі міста Львова з тенісу настільного «Мала ракетка» .
Дякуємо учасникам і керівнику шкільного гуртка
Мамєтьєвій Н.Є.